Do Të Përshtatesh Menjëherë.

Ne kemi veçoritë e komunitetit që gjithkush të përdorë


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojra Gratis Për Të Rritur Seks: Hyrje Falas Beta Brenda!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Bashkohu Me Lojërat E Seksit Falas sot!

I lodhur nga destinacionet e plehrave në internet që nuk japin atë që premtojnë? Pikërisht për këtë kemi krijuar Lojëra Seksi Falas! Siç mund të sugjerojë emri, prioriteti ynë numër një është të krijojmë një atmosferë ku ndihesh rehat duke shijuar një cache të trashë lojrash të këqija që mund të hyni në një çast. Me mbi 6 vjet prodhim pas nesh dhe shumë lojra të ardhshme të planifikuara, nuk ka patur kurrë një kohë më të mirë për t'u bashkuar me komunitetin E FASG për të parë se për çfarë është e gjithë kjo trazirë., Kjo është një aventurë në nivelin e magazinës dhe ne jemi aq krenarë për bazën e të dhënave të lojrave që kemi arritur të ndërtojmë. Mjafton të të them se nëse po kërkon të inspektosh disa lojëra serioze seksuale, ky vend do të të mbajë të zënë për një kohë të mirë!

E gjithë kjo filloi si rezultat i faktit që po luteshim për disa lojëra të mëdha pornoje dhe nuk arritëm t'i kapnim kurrë. Epo, nuk na u desh shumë kohë që ta zbulojmë se duhet t'i marrim gjërat në duart tona me një motiv të qartë, u futëm në veprim dhe u stërvitëm në artet e errëta të krijimit të lojrave pornografike. Nuk ka qenë një udhëtim i lehtë, por ne jemi jashtëzakonisht të lumtur me rezultatet dhe mendojmë se duke shkuar përpara, të gjithë do të duhet të pranojnë se ne jemi platforma numër një përreth për djemtë me brirë që duan të luajnë.

Një bibliotekë e gjerë lojrash

Shumëllojshmëria është erëza e jetës, prandaj ne duam të prodhojmë shumë lojëra pornoje që mbulojnë shumë vrima të ndryshme. Jo vetëm që tema bazë e çdo loje mbetet unike, por edhe vepra e artit, stili i lojës dhe kështu me radhë. Mendo për ne si Një Avull për lojra pornoje-ajo që do të marrësh në duart e tua është titujt e ndyrë të nivelit të ardhshëm që të lejojnë të zgjedhësh dhe të zgjedhësh llojet e lojrave të rriturish për të cilat je i interesuar. Lojrat e Seksit pa Të Rritur janë aktualisht në një bibliotekë prej 45 lëshimesh – 4 të Tjera janë planifikuar të ndahen në 2 muajt e ardhshëm gjithashtu!, Prodhimi nuk ka qenë kurrë më i shpejtë, por mos shko të mendosh se kontrolli cilësor ka vuajtur: këto janë lojëra vrasëse që do të të bëjnë të derdhësh kohë dhe kohë përsëri. Çdo titull i vetëm duhet të përmbushë pritjet tona dhe nëse nuk e bën, ne e hedhim atë jashtë dhe të fillojmë përsëri. Të gjitha lojrat prodhohen gjithashtu në shtëpi – pa autsorsing për kompanitë e treta të partisë ose lehtësimin vazhdojnë këtu. Kjo do të thotë se dhjetra lojëra që i kemi ruajtur nuk mund të gjenden askund tjetër në Internet. Nëse do të luash me ta, duhet të hysh në asnjë mënyrë!

Kërkesa grafike në rritje

Ishte e dukshme herët në prodhim se njerëzit me të vërtetë donin të merrnin duart e tyre në lojrat me cilësi yjore që dukeshin mbresëlënëse si dhe të luajtura me nder. Më vjen keq, shef.) ka shkuar në perfeksionimin e punës së artit dhe për të siguruar që kjo duket absolutisht fantastike. Në atë kohë, shumica e lojrave pornografike U ndërtuan Menjëherë dhe ishin vetëm projekte anësore të njerëzve me një kuptim gjysmë të arsyeshëm të kodimit. Kjo nuk e shkurton atë në epokën moderne, kështu që ju do të jeni të kënaqur të dini se ne kemi një ekip arti të përkushtuar që aktualisht përbëhet nga 4 anëtarë., Këta djem janë shumë të aftë dhe ilustrim, dizajn grafik, të bërë dhe kështu me radhë, aftësitë e tyre nuk janë të harxhuara këtu dhe ne shtrydhim çdo pjesë kreativiteti të fundit që mundemi prej tyre, para se t'i mbushim me lëng dhe të bëhemi edhe më shumë. Jo, por në të vërtetë: ne u japim artistëve shumë liri krijuese për t'u siguruar që ata janë rehat me punën këtu. Nëse nuk pajtohen, fjala e tyre do të jetë e fundit! I sigurt, ajo mund të krijojë disa momente të tensionuara, por nga dita e marrjes ne kemi marrë nga komuniteti dhe edhe kritikët, është mjaft e qartë se ne jemi në duar të mira vizualisht., Punojnë jashtë orarit për të botuar grafika mahnitëse dhe të tilla: është diçka për të cilën ekipi këtu është me të vërtetë krenar. Vetëm një shikim në skenat tona të fundit të lojës do t'ju tregojë nivelin ekstrem të cilësisë që ne kemi marrë nga skuadra e talentuar e artit-punë e madhe, djema!

Loja në çdo dispozitiv

Të gjitha lojërat tona kanë një veçori të veçantë që mund të mos shkosh gjëkundi tjetër: pajtueshmëri të plotë me të gjitha pajisjet. Mënyra se si arrijmë këtë është duke siguruar që hyrja në botimet tona të bëhet nëpërmjet Kromit, Safarit, Firefox apo Skajit. Për sa kohë që drejton një nga këto, nuk do të kesh absolutisht asnjë problem me hyrjen brenda dhe shpërthimin. Mund të marrësh Lojra Seksi Falas Për Të Rritur dhe të vazhdosh me çdo shfletues që ka marrë një qëndrim në 2 vitet e fundit, por ata që janë sipër janë zyrtarisht të autorizuara dhe do t'i mbështesim që tani deri në vdekjen e universit., Natyrisht, si rezultat i këtij sistemi të aksesit të shfletuesit që kemi, njerëzit me pajisje të lëvizshme janë në gjendje të hyjnë pa asnjë problem. Dreq, kursimet e sinkronizimit të serverit në nivelin backend, që do të thotë se ti do të jesh në gjendje të luash në një pajisje dhe pastaj të kalosh tek tjetri shumë i bukur, eh?

Një e ardhme fantastike në fokus

Ndërsa gjendja aktuale E Lojrave Të Seksit Falas Është e pabesueshme, më duhet të vë pak vëmendje aspiratave të kompanisë dhe ku e shohim veten të ecim përpara. Brenda 2 viteve, ne duam të dyfishojmë bazën tonë të anëtarësimit, si dhe të vendosim dërrasa, një sistem të përgjithshëm arritjesh, video falas bonus dhe disa pas skenave për të treguar se çfarë ndodh këtu pas lojrave të seksit yjor. Sapo nisëm një server Përçarjeje (6,000 anëtarë dhe numërim të ëmbël!) dhe forumet zyrtare janë afër 50,000 postave., Gjithçka, gjërat po kërkojnë ekipin dhe me një të ardhme të ndritur përpara nesh, do të ishte një privilegj dhe një nder të të kem ty me vete gjatë udhëtimit.

Regjistrohu tani dhe luaj. Lojërat e Seksit falas Janë numër një dhe ti e di! Paqe.

Luaj Falas Tani